specialista na plastové a hliníkové ploty, plastové zábradlí a plastové brány

Jan Stigler - zpracování plastů

Sortiment naší firmy je zaměřen na zpracování plastů a výrobu PVC profilů. V této oblasti můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti, zejména co se týče PVC profilů. Výhodou tohoto systému rozličných plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová stálost, ale také odolnost vůči UV záření zabezpečující barevnou stálost. Tyto vlastnosti garantujeme po dobu 10 let.

Do sortimentu jsme zařadili rovněž propracovaný systém hliníkových profilů a komponentů vhodný pro výrobu hliníkových plotů, brán, branek a zástěn.

Mezi různými druhy jejich využití dominuje výroba plastového oplocení a bran, rovněž však také zábradlí a pergol. Jako výhradní zástupci francouzské společnosti Maine Plastiques Vám můžeme nabídnout nejen celý sortiment této společnosti, ale také odbornou konzultaci či radu při řešení vašeho problému souvisejícího s oplocením.

V našem sortimentu naleznete také profily společnosti Everwood (věčné dřevo) na bázi plastu. Tyto profily jsou odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám. A mají široké použití v interiérech i exteriérech jako náhrada tvrdého dřeva.

RYCHLÁ POPTÁVKA

Naše výrobní portfólio lze rozdělit do tří základních skupin

portfolio produktů

plastové profily

PVC

Everwood (plastové ploty)

novoplastové desky

zalisování tiskovin

letáky

směrnice

tabulové jízdní řády