stiegler

PLASTOVÉ OPLOCENÍ

STIEGLER

PLASTOVÉ OPLOCENÍ

specialista na plastové oplocení

PLASTOVÉ OPLOCENÍ

Plastové oplocení nabízí nejen ochranu Vašeho majetku, ale také estetické řešení pro Vaši zahradu nebo okolí Vašeho domu. Plasty, ze kterých jsou vyráběny, jsou tvarově stálé a odolné vůči UV záření, což zajišťuje, že oplocení bude vypadat dobře i po mnoha letech. Kombinace plastových oplocovacích prvků a komponentů umožňuje vytváření různých variant a stylů oplocení, které perfektně doplní prostředí, kde jsou umístěny.

NAMODELUJTE SI oplocení DLE SVÝCH PŘÁNÍ

ZVOLTE SI PROFIL A BARVU

Plastový profil

PROFIL 70 x 22 mm

Plastový profil

PROFIL 120 x 25 mm

Plastový profil

PROFIL 80x32 mm

ZVOLTE SI TVAR KRYTKY

Plastové krytky

KRYTKA rovná

Plastové krytky

Plastové krytky

MNOHO DALŠÍCH variant a MOŽNOSTÍ...

NAŠE REALIZACE

PLASTOVÉ oplocení

zajišťujeme

prodej A montáž

Specializujeme se na prodej a montáž plastových plotů, brán a zábradlí. Naše firma nabízí kvalitní a odolné produkty, které jsou vhodné pro různé druhy použití.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování plastů a výroby PVC profilů nám umožňují poskytovat kvalifikované poradenství a profesionální montáž našich produktů. Naše PVC profily jsou charakteristické svou tvarovou stálostí a odolností vůči UV záření, což zajišťuje vysokou kvalitu a trvanlivost našich plastových plotů a dalších produktů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu, prodej a montáž plastových plotů, brán a zábradlí, obraťte se na nás.

Jsme připraveni vám pomoci s vašimi potřebami a poskytnout vám kvalitní služby.

prodej A montáž

máte zájem o koupi našich produktů?

máte zájem o dodání
včetně montáže?