stiegler

PLASTOVÉ PLOTY

STIEGLER

PLASTOVÉ PLOTY

specialista na plastové ploty

PLASTOVÉ PLOTY

Plastové ploty jsou jednou z nejpopulárnějších možností pro vytvoření pevného a estetického oplocení. Plasty, ze kterých jsou vyráběny, jsou tvarově stálé a odolné vůči UV záření, což zajišťuje, že plot bude vypadat dobře i po mnoha letech. Díky variabilitě plastových plotových prvků a komponentů lze vytvářet různé kombinace, které se perfektně hodí k danému prostředí. Plastové ploty jsou také odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

NAMODELUJTE SI PLOT DLE SVÝCH PŘÁNÍ

ZVOLTE SI PROFIL A BARVU

Plastový profil

PROFIL 70 x 22 mm

Plastový profil

PROFIL 120 x 25 mm

Plastový profil

PROFIL 80x32 mm

ZVOLTE SI TVAR KRYTKY

Plastové krytky

KRYTKA rovná

Plastové krytky

KRYTKA oblá

Plastové krytky

KRYTKA oblá

MNOHO DALŠÍCH variant a MOŽNOSTÍ...

NAŠE REALIZACE

PLASTOVÉ PLOTY

zajišťujeme

prodej A montáž

Specializujeme se na prodej a montáž plastových plotů, brán a zábradlí. Naše firma nabízí kvalitní a odolné produkty, které jsou vhodné pro různé druhy použití.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování plastů a výroby PVC profilů nám umožňují poskytovat kvalifikované poradenství a profesionální montáž našich produktů. Naše PVC profily jsou charakteristické svou tvarovou stálostí a odolností vůči UV záření, což zajišťuje vysokou kvalitu a trvanlivost našich plastových plotů a dalších produktů. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu, prodej a montáž plastových plotů, brán a zábradlí, obraťte se na nás.

Jsme připraveni vám pomoci s vašimi potřebami a poskytnout vám kvalitní služby.

prodej A montáž

máte zájem o koupi našich produktů?

máte zájem o dodání
včetně montáže?